• بهترین طراحی
  • بهترین کیفیت
  • بهترین خدمات
واترجت و تزئینات سنگ فرسان - خدمات برش واترجت سنگ های تزئینی دکوراسیون داخلی

واترجت ، خدمات برش و تزئینات سنگ واترجت انواع سرامیک، گرانیت، مرمریت گروه صنعتی فرسان

واترجت فرسان - خدمات برش واترجت سنگهای تزئینی - واترجت سنگ گرانیت و سرامیک
تزئینات سنگ و واترجت فرسان - گروه واترجت فرسان - تصویر واترجت-عکس واترجت - واترجت - طرح واترجت نمونه واترجت
واترجت فرسان - واترجت و تزیینات داخلی فرسان
واترجت و برش سنگ های تزئینی مرمریت سرامیک و گرانیت فرسان

معرفی شرکت واترجت ، خدمات برش و تزئینات سنگ

گروه صنعتی فرسان

شرکت واترجت فرسان در سال 1380 با هدف توسعه صنعت سنگ های ساختمانی و ایجاد فضایی کارا و خلاق در تولید این صنعت ایجاد شد. شرکت واترجت فرسان با ترکیبی مجرب در بدو امر با رویکرد جهانی آغاز به کارکرد و در مدت کوتاهی به مرز بلوغ خود رسید. تعامل با کشورهای پیشرو در صنعت تزئینات سنگ و برش واترجت با شناخت کافی از بازار این محصولات در داخل و خارج از مرزهای ایران زمین همواره مورد نظر بوده و می باشد. شرکت واترجت فرسان با رویکرد صادرات محور که لازمه آن کیفیت در سطح جهانی است ، همواره در صدد رشد کمی و به طور اخص کیفی این محصولات بوده است.

به باور ما در شرکت واترجت فرسان،کیفیت مفهـومی لحظه ای نیست. کیفیت یک امر مستمر است که در سـایه تکنـولوژی روز،نیروی آموزش دیده وکارآمد ، خلاقیت نیروها و نهایتاً مدیریت کارا عاید می شود. امروز شرکت واترجت فرسان با مشتری مداری و توجه به کیفیت، در بازارهای داخـل و خـارج از کشور شناخته شده است و تسـخیر بازارهـای جهـانی در آینده ای نزدیک میسر خواهد شد. عملکرد ما گواه ادعای ما است.

هفده سال سابقه درخشان در خدمات واترجت و تزئینات سنگ - شرکت فرسان

هفده سال سابقه درخشان

modern interior design, classic interior design, waterjet farsun, farsungroup, farsun waterjet, interior floor design, waterjet cutting, farsun,

FA

EN

/